Super

oferta

20161225-slotwiny-arena-7382p-net

Szanowni Państwo,

Licencjonowana Szkoła Narciarska SŁOTWINY ARENA – licencja A+B Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oferuje Państwu w sezonie zimowym 2016/2017  kompleksową usługę zawierającą:

• Nauczanie narciarstwa i snowboardu dzieci, młodzieży i dorosłych w formie zajęć grupowych lub indywidualnych.
  • Doskonalenie techniki jazdy dla tych, którzy opanowali już podstawy narciarstwa i snowboardu.
  • Szkolenie sportowe i nauczanie jazdy sportowej, doskonalenie i treningi slalomów (tyczki slalomowe i elektroniczny sprzęt do pomiaru czasu firmy Tag Heuer).
  • Nauczanie jazdy techniką telemarku.
  • Kompleksową organizację zawodów narciarskich dla firm i grup zorganizowanych.
  • Turystykę narciarską – ski tour  po okolicach Beskidu Sądeckiego.
  • Testy sprzętu narciarskiego i najnowszych kolekcji nart renomowanych firm takich jak BLOSSOM.
  • Umożliwienie uzyskania kolejnych stopni instruktorskich narciarskich.
  • Wypożyczenie sprzętu narciarskiego w tym telemarkowego
  • i snowboardowego.
  • Możliwość profesjonalnego serwisu sprzętu narciarskiego i snowboardowego w oparciu o produkty światowego lidera firmy HOLMENKOL
  • Posiadamy pełną gamę maszyn do serwisowania nart i snowboardów.
  • Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi dysponując gronem wykwalifikowanych instruktorów i trenerów posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności szkoleniowej.
  • Wśród kadry Szkoły są reprezentanci Polski na Kongresy Narciarstwa w ramach INTERSKI, będący w kadrze narodowego Demo Team’u  SITN  PZN.
  • Dysponujemy zapleczem zarówno treningowym jak i socjalnym przez co jesteśmy w stanie prowadzić treningi w formie obozów sportowo rekreacyjnych bez konieczności codziennych dojazdów na stoki narciarskie.

Szkoła posiada uprawnienia do organizacji kursów kadrowych, przez co pobyt Państwa w naszym ośrodku może zostać dodatkowo  urozmaicony przez zdobycie podstawowych uprawnień szkoleniowych Polskiego Związku Narciarskiego.

Proponujemy obsługę w różnorodnej, optymalnej formie dostosowanej do  Państwa oczekiwań.

SZKOŁA NARCIARSKA SŁOTWINY ARENA – KRYNICA ZDRÓJ

Licencja A+B